Career

Career

Enterprise Architect

Partnerünk részére keresünk

szakembert.

Feladatok

  • Az informatikai feladatok műszaki és architekturális megvalósításának megtervezése, valamint az alkalmazások integrációs megvalósításának szakmai támogatása, a műszaki informatikai és technológiai ismeretek birtokában
  • Részvétel a rendszerintegrációs feladatok megoldásában, a kapcsolódó rendszerek és interfészek technológiai és informatikai tervezésében
  • Rendszerek, alkalmazások műszaki tervezésében való részvétel: minőségbiztosítási és megoldási irányok, szabványok meghatározása, a szabványok és kialakítást befolyásoló alapelvek betartatása
  • Alkalmazás portfólió kezelése és fejlesztése, műszaki tervezése a vállalati architektúra koncepciónak megfelelően, valamint ezek nyilvántartási adatainak folyamatos kezelése, karbantartása együttműködés a vállalat más területeinek architektjeivel, szakértőivel, az IT szállítók szakértőivel;
  • Üzleti döntések meghozatalához szükséges technológiai információk szolgáltatása
  • Stratégiaalkotási tevékenységekben, illetve a vállalatcsoport informatikai stratégiájának kidolgozásában történő részvétel
  • Társterületek szakmai támogatása

Elvárt szakmai kompetenciák

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai, vagy közgazdász informatikai iránnyal)
  • Modern IT megoldás architectúra tervezésben és modellezésében, banki területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol szakmai nyelvtudás
  • Széleskörű informatikai technológiai tudás, kiemelten alkalmazásfejlesztési és rendszerintegrációs területeken
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség

 Előnyt jelent

  • TOGAF architektúrairányítási framework ismerete
  • UML modellezési ismeretek
  • C4 szoftvertervezési modellben szerzett tapasztalat
  • Banki adatmodell (például IBM FSDM) ismeretek
  • Agilis módszertan ismerete
  • Jelentős méretű rendszerbevezetésekben szerzett tapasztalat
  • Infrastruktúra ill. alkalmazás-üzemeltetési tapasztalat

Munkavégzés helye:

hibrid munkavégzés, Budapest XIII. kerülete

Jelentkezni a livia.farkas@abrisconsult.com címre küldött emailben lehet, fizetési igény megjelölésével. Kérjük, ne feledje csatolni önéletrajzát!