Career

Career

Alkalmazás üzemeltető

Partnerünk részére keresünk

szakembert.

Feladatok

  • napi üzemeltetéshez szükséges feladatok ellátása, hibajegyek kezelése,
  • rendszer monitorozása, monitorozó automatikák riasztásainak fogadása,
  • részvétel a felmerülő problémák okának kiderítésében,
  • élesítések, telepítések elvégzése,
  • üzemeltetési dokumentációk naprakészen tartása
  • a rendszerek elérhetőségének és működésének biztosítása a vállalt SLA-nak megfelelően,
  • kapcsolattartás a társterületekkel,
  • a vállalat belső szabályainak ismerete és betartatása, a zökkenőmentes működés biztosítása,
  • aktív részvétel az új megoldások és folyamatok bevezetésében,
  • csapatmunka elősegítése és támogatása,
  • fejlesztési projektek támogatása,
  • üzemeltetői szintű hibaelhárítás,
  • rendszerek és adatbázisok funkcionális felügyelete,
  • Kulcsok és tanúsítványok igénylése, generálása, kezelése, csere támogatása,
  • DRP folyamat előkészítése és támogatása,
  • Audit támogatás,
  • eseti éjszakai és hétvégi munkavégzés támogatása (changek, patchelés, update végrehajtása céljából üzemidőn kívüli időszakban).

Tudás, tapasztalat

  • közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • magas szintű SQL tudás,
  • Oracle adatbázis ismeretek,
  • általános Linux/Unix ismeret (alap Linux parancsok készségszintű használata)
  • SQL ismeret, jellemzően lekérdezések készítése,
  • alapszintű Windows szerver ismeret,
  • általános alkalmazásszerver ismeret,
  • Devops szemlélet, Openshift ismeretek,
  • magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • alkalmazásszerver üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • log elemzési tapasztalat,
  • angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Log elemzési tapasztalat,
  • scriptek írásában szerzett tapasztalat (Bash/Python/RPG/Perl/Powershell),
  • önálló problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód,
  • proaktív, ügyfélközpontú hozzáállás,
  • Titkosítással kapcsolatos általános ismeretek,
  • Kapcsolattartás 3rd party szolgáltatókkal.

 Előnyt jelent

  • pénzintézetnél szerzett tapasztalat,
  • Ansible, Zabbix, Kibana, Elasticsearch ismerete,
  • VMWare környezet és megoldások ismerete,
  • Weblogic tapasztalat,
  • ITIL alapok ismerete,
  • Kártyás rendszerek esetén kártyás tapasztalat, szimulátor ismeretek,
  • MKB kártya oldalon: Arksys rendszerismeret, AS/400 ismeret, IBM i ismeret.

Munkavégzés helye:

hibrid munkavégzés, Budapest XIII. kerülete

Jelentkezni a livia.farkas@abrisconsult.com címre küldött emailben lehet, fizetési igény megjelölésével. Kérjük, ne feledje csatolni önéletrajzát!