Career

Career

Integrációs rendszerszervező

Partnerünk részére keresünk

szakembert.

Feladatok

  • IT integrációs szolgáltatások tervezése, kialakítása (lefejlesztése) és módosítása, tesztelése, üzemeltetésre átadása
  • IT integrációs governance biztosítása
  • Részvétel a rendszerintegrációs feladatok, problémák megoldásában
  • Közreműködés a rendszerhibák felderítésében
  • Integrációs csapat képviselete a bank projektjeiben
  • Részvétel a szervezet ceremóniáin (daily, weekly planning)
  • Dokumentáció készítése

Elvárt szakmai kompetenciák

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 3 év rendszerintegrációs projektben szerzett tapasztalat (szuper, ha dolgoztál már pénzügyi szektorban)
  • Banküzemi folyamatok ismerete
  • IT rendszer-, és alkalmazásfejlesztési módszertanok ismerete
  • Rendszerszervezői és/vagy rendszerfejlesztői gyakorlat
  • Széleskörű informatikai technológiai tudás, kiemelten alkalmazásfejlesztési és rendszerintegrációs területen
  • Devops ismeretek
  • IBM MQ, IBM BROKER, IIB/ACE fejlesztői ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzésre való készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Alaposság, precizitás
  • Angol nyelv alapszintű ismerete

 Előnyt jelent

  • Banki integrációs területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

hibrid munkavégzés, Budapest XIII. kerülete

Jelentkezni a livia.farkas@abrisconsult.com címre küldött emailben lehet, fizetési igény megjelölésével. Kérjük, ne feledje csatolni önéletrajzát!