Career

Career

Senior IT Infrastruktúra Rendszerszervező

Partnerünk részére keresünk

szakembert.

Feladatok

  • Az informatikai infrastruktúrát érintő fejlesztések előkészítésének irányítása és az infrastruktúrával kapcsolatos fejlesztési és üzleti területi igények feltérképezése. (incializálás)
  • Az infrastruktúrát érintő fejlesztési igények megvalósítási lépéseinek definiálása
  • Az infrastruktúra fejlesztésekhez kapcsolódó feladattervek, ütemtervek és erőforrástervek elkészítése (tervezés)
  • Infrastruktúra fejlesztési igények megvalósításának szakértői koordinálása (megvalósítás)
  • Projekt keretein belül megvalósított infrastruktúra fejlesztések esetén a projektmenedzserek szakmai támogatása
  • Beszállítók koordinálása, műszaki és adminisztratív egyeztetések elvégzése
  • Megvalósítási javaslatok, költségtervek, vezetői döntési anyagok elkészítésének szakmai támogatása
  • A munkavégzés során az összes banki szabályzat betartása, és betartatása különös tekintettel informatikai biztossági, beszerzési és IT üzemeltetetési szabályzatokban megfogalmazottokra

Elvárt szakmai kompetenciák

  • Legalább 5 éves IT infrastruktúra menedzsment területén szerzett tapasztalat
  • IT infrastruktúra alapismeretek gyártói HW-SW technológiák (HP, IBM, MS, Orcalce, Hitachi, Dell, Cisco, Brocade, Azure, AWS), cloud, virtualizáció, operációs rendszer, adatbázis platform megoldások és támogatásuk területén
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, szakmai vezetői képesség
  • Jó problémamegoldó készség, rendszerszemlélet
  • Strukturált gondolkodás és munkavégzés
  • Jó dokumentációs képesség

 Előnyt jelent

  • Nagyvállalati kliens környezet, kliens környezet integrációk, kliens virtualizációk ismerete
  • DevOps technológiák ismerete
  • Banki IT Infrastruktúra területen szerzett tapasztalat
  • ITIL ismerete
  • Releváns gyártói vizsgák, képesítések
  • Készség szintű Jira használat
  • Egyéb IT Infrastruktúra Technológiák ismerete
  • IT üzemeltetési módszertan (ITIL) ismeret

Munkavégzés helye:

hibrid munkavégzés, Budapest XIII. kerülete

Jelentkezni a livia.farkas@abrisconsult.com címre küldött emailben lehet, fizetési igény megjelölésével. Kérjük, ne feledje csatolni önéletrajzát!